Operační program Doprava

Zajímavá čísla » Celková alokace OPD2 5,364 mld. EUR,
z toho podíl EU 4,559 mld. EUR.


Aktuální kurz eura: 27,315 Kč
18.3.2020

Aktualizace harmonogramu výzev OPD

Řídicí orgán OPD zveřejňuje aktualizaci harmonogramu výzev OPD pro rok 2020. Do harmonogramu byla doplněna jedna nová výzva (č. 83), která bude zaměřena na podporu infrastruktury CNG plnících stanic. 
18.3.2020

Změny výzev v rámci specifického cíle 1.4 OPD

Řídicí orgán OPD reaguje na aktuální situaci v souvislosti s koronavirovou pandemií a přistupuje k prodloužení nejzazších termínů pro předložení žádostí o podporu o jeden měsíc ve všech průběžných výzvách v rámci specifického cíle 1.4 OPD.
28.2.2020

Ministerstvo dopravy vyhlásilo další výzvu na podporu výstavby doplňkové sítě dobíjecích stanic

Ministerstvo dopravy podpoří z Operačního programu doprava (OPD) výstavbu dobíjecích stanic pro elektromobily. Za tímto účelem je vyčleněno z evropských prostředků až 60 milionů Kč.
12.2.2020

Putování po projektech OPD: Do zázemí pátého Áčka

Řídicí orgán Operačního programu Doprava Vás ve spolupráci s Eurocentrem Praha a Dopravním podnikem hlavního města Prahy zve na exkurzi do zázemí metra A.
7.2.2020

Ministerstvo dopravy vyhlašuje výzvu na podporu silniční telematiky z OPD

Ministerstvo dopravy jakožto Řídicí orgán Operačního programu Doprava (OPD) vyhlašuje další výzvu pro předkládání žádostí o podporu v rámci specifického cíle 2.3 OPD „Zlepšení řízení dopravního provozu a zvyšování bezpečnosti dopravního provozu“.  Výzva je určena na podporu projektů zaměřených na inteligentní dopravní systémy (ITS) v rámci největších měst ČR.
Archiv článků

Mapa projektů OPD

Mapa projektů OPD
Fotosoutěž OPD

Aktuální nabídka zaměstnání

V tuto chvíli není žádná aktuální nabídka zaměstnání.
Co se děje jinde?