Operační program Doprava

Operační program Doprava » Víkendové akce s příjemci OPD

Víkendové akce s příjemci OPD

Srdečně vás zveme na víkendové rodinné akce Správy železnic a Ředitelství silnic a dálnic ČR, které se uskuteční v sobotu 11. září.

Rodinný den se Správou železnic se uskuteční v sobotu 11. 9. od 10:00 do 16:00 v areálu nádraží Praha-Dejvice. Děti se mohou těšit na nejrůznější sportovní disciplíny, které pro ně budou připraveny na louce mezi kolejištěm stanice Praha-Dejvice a ulicí Milady Horákové. Jejich rodiče a všechny dospělé návštěvníky, kromě bohatého kulturního programu, čeká pořádná porce informací o přípravě vysokorychlostních tratí v Česku nebo o plánovaných a probíhajících stavbách na české železnici. 

Ředitelství silnic a dálnic pak pořádá v sobotu 11. září od 10:00 do 17:00 na dokončovaném úseku dálnice D35 Opatovice nad Labem – Časy den otevřených dveří. Každý, kdo přijde, si osobně může nový úsek dálnice v délce 12,6 km prohlédnout, a to ať už na kole, koloběžce, kolečkových bruslích nebo pěšky. Součástí akce je i pestrý doprovodný program pro děti a dospělé – ukázka techniky integrovaného záchranného systému nebo silniční a stavební techniky aj.

Na akcích budou k dispozici i informační materiály a propagační předměty OPD. Pokud zatím nemáte plán na tuto sobotu, přijďte strávit zajímavý den do Prahy se Správou železnic nebo do Opatovic nad Labem s ŘSD. 


Správa železnic - pozvánka na akci

ŘSD - pozvánka na akci