Operační program Doprava

Ministerský rada v Oddělení dopravních analýz v Odboru strategie v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy

Platová třída: 13

Obor státní služby: 51. Doprava

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), možnost občasné práce z domova, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: listopad 2022

Žádosti do: 12. října 2022

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá v zajišťování aktuálních dopravních, demografických, hospodářských a jiných dat, včetně statistických pro udržování aktuálnosti dopravního modelu MD, spolupráci na tvorbě a připomínkování analytických, strategických a operativních dokumentů zpracovávaných v rámci resortu pro rozhodování o konkrétních projektech, které budou doporučovány k financování v kontextu resortních dokumentů zaměřených zejména na dopravní politiku, krátkodobou, střednědobou i dlouhodobou strategii rozvoje dopravy a celkovou koncepci rozvoje dopravní soustavy – zpracovávání potřebných analytických úloh pomocí dopravního modelu MD jako podklad pro tvorbu těchto dokumentů, atd.

Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.


Přílohy: